fbpx

Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző állás - Zalaegerszeg

A Patikapartner Kft. két telephelyén és partnerein keresztül Magyarország egész területén több mint 150 patika teljes körű könyvelési és munkaüggyel kapcsolatos feladatát látja el. Ezáltal elmondhatjuk magunkról, hogy az egyik legnagyobb patikákat könyvelő iroda vagyunk. A szakmai munkát adószakértő és munkaügyi specialista vezetés segíti, könyvelőink, bérszámfejtőink diplomás tapasztalt munkatársak és/vagy több évtizedes szakmai tapasztalattal bírnak. Csapatunk új bérszámfejtő munkatársat keres a zalaegerszegi irodánkba.

Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Teljes körű bérszámfejtés, ehhez kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása
  • munkavállalók ki- és beléptetéséhez kapcsolódó munkaügyi adminisztráció
  • munkaviszony létesítésével és megszűnésével összefüggő feladatok elvégzése
  • munkaszerződések és mellékleteinek elkészítése, munkaszerződés módosítások elkészítése,
  • NAV részére történő bevallások, bejelentések, adatszolgáltatások elkészítése
  • kapcsolattartás partnerekkel
  • munkáltatói igazolások kiadása, törvényi szabályozások, változások nyomon követése,
  • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok, a menedzsment, stb. felé

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Bér- és munkaügyi végzettség,
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat,
  • Munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezése naprakész ismerete,
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Nexon és MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel, World) előnyt jelent.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Béren kívüli juttatási elemek: cafeteria,
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban
  • Szakmai tréningek, továbbképzések
  • Fiatalos, közvetlen csapat, családias vállalati környezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés,
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő 8 óra

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

8900 Zalaegerszeg

EGYÉB JUTTATÁSOK:

cafeteria

Fényképes önéletrajzot kaczor.eva@patikapartner.hu címre kérjük elküldeni.

Segíthetünk?

Kérjen ajánlatot kollégánktól

+36 20/362-3919

Patikapartner

Bezárás